Torowiska

ALSO Holding oferuje kompleksowe rozwiązania dotyczące suwnic i torowisk, nie tylko profesjonalny montaż nowych urządzeń, ale i modernizację oraz serwis już istniejących. Pracę zawsze zaczynamy od poznania Państwa wymagań w tym zakresie, aby dokładnie dopracować wszystkie szczegóły, co ułatwi wykonanie zaplanowanych prac.

DANE TECHNICZNE W SKRÓCIE

Utrzymywanie w dobrym stanie torowiska, szyn torowiska, czy podtorza to obowiązek każdej firmy eksploatującej suwnice. Ich stan powinien sprawdzić uprawniony konserwator, a takie usługi wchodzą w zakres umiejętności wysokiej klasy specjalistów z ALSO Holding. Regularnie wykonywana kontrola pozwala nie tylko szybko wykryć ewentualne uszkodzenia i zachować sprawność urządzenia, ułatwia również: • zamontowanie nowej maszyny na torowisku i przygotowanie jej do działania; • przeciwdziałanie jej awariom i kosztownym przestojom produkcji; • dopuszczenie suwnicy do pracy przez inspektorów Urzędu Nadzoru Technicznego; • zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa minimalizującego ryzyko wypadków obsługi suwnicy i innych osób znajdujących się w jej pobliżu.
ALSO Holding oferuje kompleksowe rozwiązania dotyczące suwnic i torowisk, nie tylko profesjonalny montaż nowych urządzeń, ale i modernizację oraz serwis już istniejących. Pracę zawsze zaczynamy od poznania Państwa wymagań w tym zakresie, aby dokładnie dopracować wszystkie szczegóły, co ułatwi wykonanie zaplanowanych prac. Kolejnym krokiem jest dokonanie niezbędnych pomiarów w danym miejscu, gdzie będzie stosowana suwnica czy inne urządzenie dźwignicowe poruszające się po torowisku. Na podstawie wyników tych pomiarów projektujemy system torowiska podsuwnicowego i przystępujemy do jego montażu z części pochodzących od renomowanych wytwórców, przetestowania działania i wdrożenia urządzenia do pracy w firmie Klienta.

Zobacz nasze
wybrane realizacje

Zamów
bezpłatną wycenę

Po prostu wypełnij formularz po prawej stronie. Nasz ekspert uważnie wysłucha oraz odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli będzie niezbędna oferta – zajmiemy się jej przygotowaniem bezzwłocznie!

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Zobacz również

Torowiska suwnicowe - na czym polega konstrukcja, montaż, wymiana, rektyfikacja i naprawa torowisk suwnicowych?

W wielu gałęziach przemysłu zastosowanie znajdują różnego rodzaju urządzenia dźwignicowe, których konstrukcja często wymaga poruszania się po specjalnie przygotowanym systemie torowisk, nazywanych suwnicowymi lub podsuwnicowymi. Potrzebne są zwłaszcza w przypadku suwnic bramowych lub półbramowych, a torowisko, po którym się poruszają, musi znosić duże obciążenia, rzędu nawet kilkuset ton. Trzeba więc zwrócić szczególną uwagę na wykonanie i montaż poszczególnych jego elementów, aby nic nie blokowało szyn jezdnych i możliwy był płynny, niczym niezakłócony ruch suwnicy.