Suwnice Pomostowe Podwieszane

Suwnice pomostowe podwieszane to nowoczesne, funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone do zastosowania w hali przemysłowej, podobnie jak żurawie czy inne wciągniki. Używa się ich wszędzie tam, gdzie konieczne jest transportowanie ciężarów, a nie ma możliwości montażu suwnic o innej konstrukcji i trzeba maksymalnie wykorzystać całą dostępną powierzchnię.

DANE TECHNICZNE W SKRÓCIE

Stosuje się je we wszystkich gałęziach przemysłu, tam, gdzie wymaga się dużego udźwigu i zasięgu, jaki można zapewnić właśnie dzięki użyciu suwnicy, który niekiedy sięga nawet kilkunastu lub więcej ton i rozpiętości sięgającej nawet do kilkudziesięciu metrów. Mocowanie do konstrukcji hali dopasowuje je do dostępnej przestrzeni, sprawdzą się doskonale także w halach o bardzo skomplikowanej konstrukcji dachowej. Sprzyjają temu niewielkie wymiary dojazdowe i dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Kolejną istotną zaletą, jaką mają suwnice podwieszane, jest uniwersalność zastosowania, możliwość wprowadzania modyfikacji, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla niemal wszystkich klientów. Często zadawane zapytanie dotyczy sporządzenia indywidualnego projektu, a producent taki, jak ALSO Holding ma w ofercie szeroki wybór takich produktów.
dane technicznedane techniczne

Zobacz nasze
wybrane realizacje

Zamów
bezpłatną wycenę

Po prostu wypełnij formularz po prawej stronie. Nasz ekspert uważnie wysłucha oraz odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli będzie niezbędna oferta – zajmiemy się jej przygotowaniem bezzwłocznie!

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Zobacz również

Suwnice pomostowe – czym są?

Suwnice podwieszane pomostowe to specjalistyczny sprzęt, który wykorzystuje się do transportu różnego rodzaju ładunków w pionie i w poziomie, w trudnych warunkach budowlanych i ograniczonej ilości miejsca. Właśnie dlatego są montowane bezpośrednio do konstrukcji dachowej, co zapewnia im odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo pracy, niezależnie od warunków, w jakich są używane.

Suwnice podwieszane pomostowe - jakie mają znaczenie w firmie?

Znaczenia suwnic podwieszanych nie da się zbagatelizować. Sprzyja temu ich budowa, dzięki której można uzyskać między innymi maksymalną wysokość podnoszenia i swobodne poruszanie się w płaszczyźnie poziomej. Pozwala to na przemieszczanie ładunków po całej hali, dotarcie do każdego jej zakamarka, bez ryzyka powstania przestojów w trakcie produkcji.

Suwnice podwieszane pomostowe - jak są zbudowane?

Budowa suwnic podwieszanych różni się w zależności, z jakim ich rodzajem mamy do czynienia, a w ofercie ALSO Holding znajdziecie kilka najczęściej używanych. Dla przykładu typ EDK wyposażony jest w spawany dźwigar skrzynkowy, z kolei typy DLVM oraz suwnice typu EDL posiadają dźwigary walcowane. Rozróżniamy także suwnice pomostowe jednodźwigarowe o udźwigu kilkunastu ton i rozpiętości do 39 m lub większe modele dwudźwigarowe o maksymalnym udźwigu do 100 ton.