Oszczędzaj czas i pieniądze z usługą serwisową ALSO Holding

Nawet najlepsze dźwignice ulegają awariom. Różnego rodzaju usterki przyczyniają się do nieprawidłowej pracy urządzenia lub też jej całkowitego zatrzymania. W ALSO Holding jesteśmy zawsze gotowi przeprowadzić sprawny i efektywny serwis urządzeń dźwignicowych. Nasza usługa jest gwarancją powrotu do ich pełnej funkcjonalności.

Urządzenia dźwignicowe wyposażone są w rozbudowane systemy sterowania i zabezpieczeń. Nasi inżynierowie są w pełni wyszkolonymi specjalistami, którzy zapewniają przeprowadzenie prac z największą starannością. Aby nie mieć wątpliwości, że wszystkie procesy naprawcze zostały wykonane poprawnie, warto powierzyć sprzęt w ręce doświadczonej firmy takiej jak nasza.

SERWISOWANE URZĄDZENIA

Żurawie

Suwnice

Wciągarki

Konserwacja urządzeń dźwigowych

Niezwykle istotne jest dla nas bezpieczeństwo pracy dźwignic. Podczas ich regularnego używania ważne jest, aby były one zadbane. Dlatego obok usług serwisowych oferujemy konserwację urządzeń dźwignicowych, która pozwoli wyeliminować potencjalne zagrożenia.
Tylko przy regularnej konserwacji można mieć pewność, że dźwignice będą pracowały niezawodnie. Nasza usługa polega między innymi na wyczyszczeniu urządzeń, uzupełnieniu smarów i olejów oraz sprawdzeniu ogólnego stanu technicznego.

Modernizacja urządzeń dźwigowych

Modernizacja urządzeń dźwigowych

Modernizację urządzeń dźwignicowych przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, a nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie zapewnia wymierne korzyści. Powierzenie prac modernizacyjnych ALSO Holding gwarantuje mniejszą awaryjność urządzeń i tym samym większe bezpieczeństwo użytkowania, a także lepszą precyzję oraz komfort pracy. Nasz doświadczony zespół jest gotowy spełnić wszystkie oczekiwania w zakresie modernizacji urządzeń dźwignicowych.

Analiza

Cały proces rozpoczynamy zawsze od dokładnego poznania i analizy potrzeb Klienta w tym zakresie oraz warunków technicznych miejsca, gdzie dane urządzenie dźwignicowe, nazywane także urządzeniem transportu bliskiego, będzie zamontowane i użytkowane.

Planowanie

Dopiero na podstawie takich szczegółowych danych możemy przystąpić do kolejnego etapu, czyli planowania, niemniej istotnego w całym procesie.

Projekt

Mając wszystko precyzyjnie zaplanowane, przystępujemy do sporządzenia projektu urządzenia transportu bliskiego spełniającego wszystkie określone wcześniej wymagania techniczne i potrzeby odbiorcy. Uwzględniamy również wszystkie przepisy regulujące konstrukcję i sposób użytkowania takich urządzeń, obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej

Wdrożenie

Ostatnim etapem jest wdrożenie zaprojektowanego i wyprodukowanego w ALSO Holding urządzenia dźwignicowego. Gotowe elementy suwnicy lub żurawia są transportowane na miejsce montażu i przyszłego użytkowania we wcześniej ustalonym z odbiorcą terminie. Na miejscu nasi wysoko wykwalifikowani fachowcy dokonują sprawnego montażu zgodnie z przygotowaną wcześniej dokumentacją techniczną.

Co wyróżnia nasz serwis?

Każde urządzenie dźwignicowe, suwnica, żuraw, czy komponenty wchodzące w ich skład, wymagają regularnych przeglądów, wykonywania prac serwisowych, określonych w gwarancji, dokumentacji technicznej, czy regulowanych obowiązującymi przepisami. Uda się dzięki temu uniknąć wysokich kosztów powodowanych długotrwałym przestojem produkcji, a dane urządzenie będzie pracować bezawaryjnie i z pełną wydajnością.

ALSO Holding
działa na terenie
całej Polski

Firma ALSO Holding, której właścicielem jest Damian Olejnik, mieści się w miejscowości Wieluń w województwie łódzkim. Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem zatrudniającym pracowników posiadających duże doświadczenie w pracy z urządzeniami dźwignicowymi oraz transportu bliskiego materiałów sypkich.
Poland Also Holding

Wypełnij formularz
i zamów serwis

Nasza firma nie ma sztywno określonego katalogu usług i produktów. Skupiamy się na tym, aby zawsze realizować cele naszego klienta.

Po wypełnieniu formularza poniżej, skontaktuje się z Tobą nasz ekspert, który dokładnie zbada sytuację. Następnie przygotujemy ofertę, która najbardziej pasuje do potrzeb Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.