ALSO Holding
działa na terenie
całej Polski

Firma ALSO HOLDING, której właścicielem jest Damian Olejnik, mieści się w miejscowości Wrocław w województwie Dolnosląskim. Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem zatrudniającym pracowników posiadających duże doświadczenie w pracy z urządzeniami dźwignicowymi oraz transportu bliskiego materiałów sypkich.
Poland Also Holding

Analiza

Cały proces rozpoczynamy zawsze od dokładnego poznania i analizy potrzeb Klienta w tym zakresie oraz warunków technicznych miejsca, gdzie dane urządzenie dźwignicowe, nazywane także urządzeniem transportu bliskiego, będzie zamontowane i użytkowane.

Planowanie

Dopiero na podstawie takich szczegółowych danych możemy przystąpić do kolejnego etapu, czyli planowania, niemniej istotnego w całym procesie.

Projekt

Mając wszystko precyzyjnie zaplanowane, przystępujemy do sporządzenia projektu urządzenia transportu bliskiego spełniającego wszystkie określone wcześniej wymagania techniczne i potrzeby odbiorcy. Uwzględniamy również wszystkie przepisy regulujące konstrukcję i sposób użytkowania takich urządzeń, obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej

Wdrożenie

Ostatnim etapem jest wdrożenie zaprojektowanego i wyprodukowanego w ALSO Holding urządzenia dźwignicowego. Gotowe elementy suwnicy lub żurawia są transportowane na miejsce montażu i przyszłego użytkowania we wcześniej ustalonym z odbiorcą terminie. Na miejscu nasi wysoko wykwalifikowani fachowcy dokonują sprawnego montażu zgodnie z przygotowaną wcześniej dokumentacją techniczną.

Czym się wyrózniamy?

Każde urządzenie dźwignicowe, suwnica, żuraw, czy komponenty wchodzące w ich skład, wymagają regularnych przeglądów, wykonywania prac serwisowych, określonych w gwarancji, dokumentacji technicznej, czy regulowanych obowiązującymi przepisami. Uda się dzięki temu uniknąć wysokich kosztów powodowanych długotrwałym przestojem produkcji, a dane urządzenie będzie pracować bezawaryjnie i z pełną wydajnością.

Dla nich wdrożyliśmy
nasze rozwiązania

Mówią o nas

Masz jakiekolwiek
pytania związane z dźwignicami

Po prostu wypełnij formularz po prawej stronie. Nasz ekspert uważnie wysłucha oraz odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli będzie niezbędna oferta – zajmiemy się jej przygotowaniem bezzwłocznie!

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.