Bezpłatna wycena

Nasza firma nie ma sztywno określonego katalogu usług i produktów. Skupiamy się na tym, aby zawsze realizować cele naszego klienta.

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Tobą nasz ekspert, który dokładnie zbada sytuację. Następnie przygotujemy ofertę, która najbardziej pasuje do potrzeb Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Otrzymasz w formie pisemnej kompleksowe informacje na temat urządzenia, jakie zamówiłeś, nie tylko jego ostateczną cenę, ale i wszystkie parametry techniczne, wycenę dostawy i montażu suwnicy, zgodnie z Twoimi potrzebami, aby nie było żadnych wątpliwości przy odbiorze sprzętu. W wycenie znajdują się także informacje o terminie ważności oferty, warunkach płatności i gwarancji oraz rysunek poglądowy suwnicy.

Od razu, gdy tylko Ty skontaktujesz się z nami w celu dokonania złożenia zamówienia. Chcemy, abyś wycenę otrzymał jak najprędzej, co ułatwi Ci podjęcie decyzji o zakupie. Zależy nam również, aby szybko znaleźć dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie i dostarczyć zamówienie w najkrótszym dostępnym i ustalonym wcześniej terminie.

Wycena, którą Ci prześlemy, obejmuje również takie usługi, jak transport, montaż suwnicy, montaż zasilania z szynoprzewodem, ewentualne modernizacje już istniejących urządzeń, czy też ich demontaż i relokację. Oczywiście w wycenie zawsze uwzględniamy wszystkie zniżki i aktualne promocje cenowe, jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów.

Niezwykle ważną informacją dla każdego Klienta, jest to, że dokonanie wyceny w żadnym wypadku nie zobowiązuje go do kupna suwnicy czy innego urządzenia transportu bliskiego. Wycena ma na celu zapoznanie go z kosztami, jakie będzie musiał ponieść i może stanowić zachętę do dokonania zakupu właśnie w ALSO Holding.

Bezpłatna
wycena

Po prostu wypełnij formularz po prawej stronie. Nasz ekspert uważnie wysłucha oraz odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli będzie niezbędna oferta – zajmiemy się jej przygotowaniem bezzwłocznie!

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.