Motoreduktory

Motoreduktory znajdują zastosowanie w wielu maszynach i urządzeniach, takich jak taśmy transportujące, podnośniki, maszyny produkcyjne czy systemy automatyzacji. Dzięki swojej budowie pozwalają efektywnie przenosić moment obrotowy na inne elementy układu, umożliwiając precyzyjne sterowanie prędkością i siłą.

DANE TECHNICZNE W SKRÓCIE

Motoreduktory, jakie mamy w ofercie, spełniają nie tylko surowe normy jakościowe obowiązujące w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej, dotyczące wszystkich ich poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Musimy też uwzględnić wszystkie wymagania przyszłych użytkowników i właśnie dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment tego typu komponentów najlepszych marek, m.in takich renomowanych producentów, jak Nord, SEW czy Siemens, znanych i cenionych na całym świecie.
Charakteryzują się one bardzo wysokim współczynnikiem niezawodności i bezawaryjności, zastosowanie trwałych materiałów gwarantuje długi czas pracy, a dzięki ich użyciu uda się uniknąć kosztownych przestojów produkcji. Wszystkie rodzaje motoreduktorów dostępnych w naszej ofercie mają atrakcyjne ceny, oprócz ich sprzedaży zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem technicznym, dostawą zamówionego urządzenia oraz pomocą w pracach montażowych, w miejscu, gdzie będzie używane. Wszystkie typy motoreduktorów są objęte pełną gwarancją, a do dyspozycji Klientów jest całodobowy serwis, w tym również pogwarancyjny.

Zobacz nasze
wybrane realizacje

Zamów
bezpłatną wycenę

Po prostu wypełnij formularz po prawej stronie. Nasz ekspert uważnie wysłucha oraz odpowie na wszystkie pytania. Jeżeli będzie niezbędna oferta – zajmiemy się jej przygotowaniem bezzwłocznie!

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu, dopytamy o niezbędne szczegóły i przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Zobacz również

Dlaczego motoreduktory są tak ważne w różnych gałęziach przemysłu?

Bez odpowiednio zaprojektowanego motoreduktora praktycznie nie byłaby możliwa praca jakiejkolwiek maszyny przemysłowej zamontowanej w fabryce, w której jest używana, przede wszystkim suwnicy, bramowej, półbramowej, pomostowej podwieszanej, natorowej czy kolumnowej. Jest tak samo istotny, jak pozostałe części składające się razem na urządzenie dźwignicowe, elementy stalowej konstrukcji nośnej, wciągarki czy wydajne silniki elektryczne. W ALSO Holding zdajemy sobie sprawę z ich znaczenia, dlatego mamy w ofercie szeroki wybór motoreduktorów stosowanych praktycznie w każdym typie suwnicy.

Motoreduktory do suwnic - jakie rodzaje przekładni, napędy i systemy zasilania oferuje ALSO Holding

Produkcja przemysłowa potrzebuje do sprawnego działania wielu maszyn, spośród których najczęściej używane są różnego typu urządzenia dźwignicowe, nazywane także urządzeniami transportu bliskiego (UTB). Zdecydowanie najpopularniejsze spośród nich są suwnice, znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i powszechnie widzimy je w wielu halach przemysłowych. Ich bezawaryjne działanie zależy od odpowiedniego wykonania, z trwałych i odpornych na zniszczenie materiałów, a jednym z elementów konstrukcyjnych pozwalających płynnie podnosić i przenosić duże ciężary są motoreduktory, stanowiące część systemu napędowego suwnicy i jej mechanizmu podnoszenia.

Jakie rodzaje motoreduktorów są dostępne w ofercie ALSO Holding?

W naszej ofercie znajdą Państwo różne typy motoreduktorów wymienionych wyżej renomowanych dostawców, które warto wraz z suwnicami wdrożyć w swojej firmie, aby móc w pełni ją unowocześnić i zmodernizować. Można między innymi zamówić:

  • motoreduktory walcowe, dostępne w kilku odmianach, np. walcowe płaskie, walcowe stożkowe;
  • motoreduktory ślimakowe;
  • motoreduktory planetarne;
  • motoreduktory z przekładnią kątową;
  • motoreduktory z przekładnią czołową.